Monida Thermal Gel logo
uyarı
1 kutu 59 TL
2 kutu 129 TL
3 kutu 189TL
monida thermal gelİçeriğinde bulunan Capsicum Annum, sürülen bölgede Thermal Gel ısı artışını destekler. Bunun Sonucunda vücut bu ısıya enerji sağlamak adına vücutta depolanmış yağları yakma gereksinimi hisseder. Yine Thermal Jel'in içerisinde bulunan jojoba ise, hem cildi güselleştirme adına hemde capsicum annuum bitkisinin gözeneklerden içeri daha rahat nüfus edebilmesini sağlama adına sürülen bölgedeki gözenekleri sert yapısıyla açar. Thermal Gel 'in içindeki greyfurt ektresi ise sürülen bölgedeki selülit görünümünü azaltmak adına pek çok selülit kreminde bulunan bir bilşendir.

Daha güzel, daha sıkı, daha sexy!
ThermalGel özel olarak göbek, basen ve bel bölgelerinize etkin çözüm olacak şekilde tasarlandı !
ThermalGel'i piyasadaki muadil diğer  ürünlerle asla kıyaslamayın! Çünkü ThermalGel alanında piyasaya sürülmüş eski ürünlerden birisidir. Sadece ticari amaçla piyasaya giren birçok ürün piyasaya girdikten sonraki yıllarda ismi bile unutulurken Thermal Gel yıllarca piyasada varlığını sürdürmüştür. İçeriğindeki etken maddelerin tamamı bitkisel ekstralardan oluşmaktadır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Onaylı: Thermal Gel kalitesini, farkını ve mucizevi formülünü piyasadaki diğer sahte ürünlerden farklı olarak Sağlık Bakanlığından Alınan Onay ile tescillemiştir.

thermal gel inceltici krem Nasıl Kullanılır; ThermalGel'i ihtiyacınız olan bölgeye  (göbek bölgesi, basen veya bel) 15 dakika boyunca dairesel masajlarla uygulayınız. Ürünün kıvamı gereği düzenli kullanımınıza  bağlı olarak daha hızlı sonuç verecektir. Kullanım sonrasında cildinizde herhangi bir tortu Ya da iz kalmamaktadır. Kullanımdan sonra kıyafetlerinizi güvenle giyebilirsiniz.
Thermal Gel Tanıtım Videosu
kapalı gönderi
http://www.thermalgel.gen.tr her hakkı saklıdır
Gizlilik Bildirimi | Mesafeli Satış Sözleşmesi